Masz pytania? zadzwoń: 533 176 005 | napisz: marta@desingandcraftmarket.pl

POZNAŃ 24-25.11.2018

Targi Designu i Rzemiosła

Design&Craft Market

w Starym Browarze – Centrum Biznesu i Sztuki

Po raz pierwszy w Poznaniu jedyne tego typu wydarzenie dla wszystkich miłośników pięknych przedmiotów.

Odwiedź nas w ostatni weekend listopada w Starym Browarze, znajdź idealny designerski prezent dla bliskiej osoby, zainspiruj się na kreatywnych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów i pasjonatów świata designu i rzemieślnictwa.

W trakcie wydarzenia, które odbędzie w sercu Poznania w najbardziej gorącym okresie zakupów świątecznych (ostatni weekend listopada z niedzielą handlową) w Starym Browarze każdy odwiedzający Targi Design&Craft Market znajdzie przedmioty z Polski oraz zagranicy zachwycające swoją unikatowością, idealne dla wszystkich fanów pięknych przedmiotów, idealne również na prezent świąteczny dla bliskich osób.

Na wydarzeniu pojawi się szeroki wybór mebli, lamp, ceramiki, plakatów, tekstyliów, biżuterii, zabawek… wszystko piękne i funkcjonalne, o niepowtarzalnym wzornictwie, w limitowanych seriach, wytwarzane ręcznie z wysokiej jakości materiałów.

Przeprowadzimy również cykl inspirujących warsztatów dostępnych dla każdego odwiedzającego (w tym również dedykowanych dzieciom) z zakresu tworzenia pięknych dekoracji świątecznych i renowacji unikatowych mebli.

Zapraszamy!

Lokalizacja